Kurz osvětlovací techniky XXX

V tomto týdnu se od 30. září do 2. října uskutečnil jubilejní 30. ročník Kurzu osvětlovací techniky pořádaný ČSO a VŠB Ostrava. Stejně jako v předešlých letech se toto největší setkání předních odborníků na osvětlení konalo v hotelu Dlouhé stráně v Loučné nad Desnou.

Ve třech dnech se uskutečnila řada zajímavých přednášek, kde se posluchači dozvěděli co je nového ve světelné technice nejen u nás, ale i na Slovensku. Protože se jednalo o jubilejní 30. ročník, byl čas i na bilancování ročníků předchozích.

Samozřejmostí byl aktivně strávený čas mimo samotné přednášky, kde se kromě osvětlení dalo přiučit i jiným dovednostem. Příkladem může být umně zhotovená dekorace pro účely společenského večera, která je zobrazena na úvodní fotografii.

Rozhodující byl ale odborný program. Pro ty, kteří se nemohli účastnit osobně je možné si seznam přednášek stáhnout. Věříme, že se podaří i některé příspěvky publikovat na našich stránkách. Doufáme, že to bude sloužit jako předběžná pozvánka na další ročník.

Ilustrační foto ze zahájení

Seznam přednášek