Pozvánka

Výherci ankety o čestnou vstupenku na konferenci Izolace 2019 (18. 5. 2018)

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší ankety o čestnou vstupenku na konferenci Izolace 2019. Z Vašich odpovědí jsme vybrali 3 nejvýraznější odpovědi a tyto bychom rádi odměnili. 


Nejvíce účastníků ankety si přálo konferenci na téma střechy - správná realizace s důrazem na detail, stárnutí střešních plášťů - poměr cena/kvalita/záruka/životnost a Izolace 4.0 - tedy ty nejmodernější technologie včetně BIM aj.. Na naší konferenci vám nic důležitého nechybí /kromě nápadu na online přenos konference a dopadů na nevhodné koncepce obálky budovy na vnitřní mikroklima/ a nic důležitého nepřebývá. Chtěli jsme se z vašich odpovědí poučit, polepšit se, převzít nové nápady, nicméně vypadá to tak, že vše je v pořádku a my budeme v tomto duchu pokračovat dál. Vámi nadnesená témata zkusíme zařadit do programu. 

Vaše další dotazy a připomínky čekáme na e-mailové adrese konference@izolace.cz.

Výherci ankety o vstupenku čestného hosta na konferenci Izolace 2019:

Ing. Jan Klečka
Ing. Jaroslav Štok
pan Vladan Vojta

Výherce budeme kontaktovat na v dotazníku uvedených e-mailových adresách.

Těšíme se na setkání s výherci a s dalšími účastníky jubilejního ročníku konference Izolace 2019.

Vůní protkané jaro nejen na střechách vám přeji.

Kateřina Zelená
organizační garant


Čeká nás jubilejní 20. ročník konference Izolace (30. 4. 2018)

Anketu "Jaký by měl být 20. ročník konference?" jsme ukončili, nejpozději v prvním červnovém týdnu vám přineseme výsledek. Děkujeme za všechny vaše odpovědi a podněty, které budou vodítkem pro přípravu nového ročníku.

Přípravy 20. ročníku konference Izolace 2019 jsou na začátku svého života. Odborným garantem konference je Ing. Marek Novotný, Ph.D. Konference zahrne opět množství aktuálních témat z oboru. Kromě řečníků z ČR bychom rádi přizvali specialisty z okolních evropských zemí a probrali s nimi a s vámi stav a vývoj izolací za posledních 20 let. Předchozí ročník jsme věnovali provozním střechám a další problematice plochých střech a zúčastnilo se ho přes 170 posluchačů. V průběhu konference byly vyhlášeny výsledky 7. ročníku soutěže Memoriálu Antonína Fajkoše o nejlepší studentskou práci na téma střechy a speciální ocenění Řád zlatého hořáku jsme s radostí předali panu Herbertu Absolonovi a panu inženýrovi Juraji Krätsmar-Šmogrovičovi. 

Těšíme se na všechny účastníky a další oceněné studenty a odborníky ve čtvrtek 7. 2. 2019.

Za organizaci konference Izolace 2019

Kateřina Zelená